... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Prosinec 2012

Jsou kluci se jménem "Kuba" opravdu takoví..? Část 3.

3. prosince 2012 v 12:00 | beTT^^ |  Píšu.
Třetí a snad už poslední moje historka, se mi stala na začítku podzimu tohohle roku. Já a můj ročník jsme šli na oslavu k jedné rodině. Jeden z jejich třech synů, mně vždycky tak nějak uchvacoval a byl pro mně takovým nedostupný, což mně docela dost lákalo. Tak jsem se ten večer zařídila tak, abych seděla a pila s ním a chytře sem se s ním bavila, s takovým pro ostatní krytým, ale pro něj dost jasným zájmem o něj. Stalo se. :) Když všichni lidi odešli, my jsme se k nim vrátili ještě se dvěma klukama a otevřeli si flašku vína. Pilo a on mně políbil. Ano, byla jsem šťastná, dostala jsem, to co jsem chtěla. Ještě teď když si na to vzpomenu, tak se pitomě usmívám.
Potom několik dalších večerů jsme byli spolu. Většinou to byli pátkym kdy se u nás v dědině pilo na diskotéce. :) Jednou jsme spolu vydrželi do 7 do rána venku. Bylo to super. Ráda na to vzpomínám.
Ale po asi dalších dvou týdnech už nic. Ani mně nepozdravil, i když říkal, že byl ten večer hodně opilý a že si ani nepamatuje, že mně míjel. Dokonce bych tomu i věřila, protože on je docela kapacita na pití. Ale dostalo mně to, že už mi ani nenapsal, nesháněl mne, nic. Přitom se ke mně choval tolik hezky, dokonce mně mezi řečí pozval i k němu domů. Vypadalo to vážně a tolik krásně. Bylo to krásné. Ale pak už nic. Bezohled. Jako by se nic mezi námi nestalo, jako by to nic neznamenalo. Bolelo to. Bolelo to dlouho.
Ale už je to pryč. Díky bohu.


Jak mi bylo 18 let.

2. prosince 2012 v 12:00 | beTT^^ |  Maybe about me.
Letos jsem dosáhla zletilosti a dospělosti. Upřímně, těšila jsem se na to jak malá holka, ale tak maximálně mi přibyly starosti. Co jinak budu vykládat. Oslava jak s kamarádkou, tak symbolicky doma byla super. Není co víc říct. :)

,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"