... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Jsou kluci se jménem "Kuba" opravdu takoví..? Část 2.

28. listopadu 2012 v 12:00 | beTT^^ |  Píšu.
V červnu tohoto roku jsme vyrazili na Sportovně-vzdělávací kurz. Se školou. Nebyl to sportovní a dokonce ani vzdělávací kurz. Sportovní možná jedině v tom, že jsme cestu na místo určení, jeli na kole - cca. 20km a ti větší borci kolem 35km. Upřímně, zadek mně bolel ještě druhý den. :) Upřímněji, nemohl to být sportovní nebo vzdělávací kurz, protože násobně krát více než tyto aktivity, sem tam hromadně pilo a tak dále.

Byli jsme ubytováni ve velkých chatkách s pokoji asi po 5 lidech. Nás se na pokoj vmáčklo 7 holek. Za chatkou bylo ohniště s lavkou, kam jsme chodili silně nenápadně na kuřácké. První den se tam silně rozjelo hulení. Ostatně nejen první den. Z trávy si tam potáhl snad každý. Mně to vlezlo lehce do hlavy. Neočekávaně. Po večeři jsem si se dvěma spolužákama zase dala. Seděli jsme před jejich chatkou na lavce. Když jeden odešel pro pití, ten druhý mi řekl, že si z něho uděláme srandu a schováme se mu. Ano, opravdu jsem věděla, že nás nebude hledat, ale tahle hra se mi líbila. Zaběhli jsme d plotu areálu, kde byli další chatky, jenom o dost menší než ty naše. Tam jsme si stoupli a já nahlédala, jestli nás jde hledat. Najednou on řekl, ať ho obejmu, že je mu zima. I přes zhulenost, i přes naivitu, jsem tohle všechno čekala a moje ironická poznámka, že jsem si to myslela ho taky neodradila a začal mně líbat, snažil se mi dostat do kalhotek... No, chtěl se mnou vyspat. Myslím, že moje odmítnutí mu taky nepřidalo. Ať. Potom jsem nějak odešla do chaty s tím, že on za chvíli přijde. Nepřišel, šel spát. Tráva mu neudělala dobře. Ať.
Další dny kurzu se ke mně neznal. Ne, že bych to nečekala.
Začal se znát k mojí spolužačce. Začal se k ní hodně znát. Poslední noc, kdy se prakticky nespalo, tak mně paradoxně zmohla velká únava a já se druhé ráno dozvěděla, že se spolu vyspali. V počátku jsem byla naštvaná. Žárlila jsem na ni. Ale pak jsem uznala, že je to zbytečné. Že kdybych se s ním vyspala já a pak by se vyspal s ní, bylo by mi to rozhodně víc líto, než takhle, kdy se nic nestalo. Myslím, že bych se cítila víc podvedená a levně. Ale i od něho to bylo bezohledné.
Proto tenhle článek. :)

pozn. autorky : Od té doby jsem ten hnus neměla z jistých důvodů, ale o tom zase jindy..

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mám dobré články?

ano
jak které
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"