... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Listopad 2012

Jsou kluci se jménem "Kuba" opravdu takoví..? Část 2.

28. listopadu 2012 v 12:00 | beTT^^ |  Píšu.
V červnu tohoto roku jsme vyrazili na Sportovně-vzdělávací kurz. Se školou. Nebyl to sportovní a dokonce ani vzdělávací kurz. Sportovní možná jedině v tom, že jsme cestu na místo určení, jeli na kole - cca. 20km a ti větší borci kolem 35km. Upřímně, zadek mně bolel ještě druhý den. :) Upřímněji, nemohl to být sportovní nebo vzdělávací kurz, protože násobně krát více než tyto aktivity, sem tam hromadně pilo a tak dále.

Jsou kluci se jménem "Kuba" opravdu takoví..? Část 1.

5. listopadu 2012 v 13:30 | beTT^^ |  Píšu.
Prázdniny roku 2010 považuju za nejlepší ve svém životě. Bylo to léto, mezi základkou a střední. A právě tehdy jsme ho potkali.
Jednou jsme vyzewleně seděli s kámoškou a jejím bratránkem na zastávce a z autobusu vystoupil kluk, který vypadal jako Richard Krajčo. Jo, byl opilý a do řeči jsme se dali tak, že nás požádal o zapalovač. Nakonec nás pozval k sobě domů, že si koupíme pivko a pokecáme. Šli jsme. A tak to pokračovalo do konce léta. Scházeli jsme se u něho každý den. Na pivo, na grilovačku, na kafe, zapálit si, postěžovat si nebo jen tak zabít čas. To léto skončilo opravdu skvěle. A my umírali štěstím, že máme tak super kamaráda. Ano, v té době opravdu super.

,, Just a little... "

1. listopadu 2012 v 20:00 | beTT^^ |  Zábava.

.. tolik oblíbená, tolik výstižná, tak super. ^^
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"