... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Jak i na něj došlo.

7. května 2012 v 12:00 | beTT^^ |  Články.
No, nejednou jsem se tady zmiňovala o člověku, který mi kdysi ublížil. Nejednou, netrvalo to chvíli, nemálo to bolelo. Ať už fyzicky či jinak. Před pár dny mi docvaklo, jak krásně se mu to zase vrátilo. Bez mého přičinění.

Ten chlapec, si letos pořídil auto. Jelikož ho znám opravdu dost, tak nechápu kde na něj vzal peníze, protože když jsme spolu chodili, byla jsem hlavní sponzor já a on neměl ani korunu. Jediné co mně napadlo, že by ho mohl opět zasponzorovat jeho bratr, starší a vydělává opravdu dost. Už ho sponzoroval jednou. Dobře, jednou to asi nebylo. To auto, trojdveřák, černé, stylový zvuk, no stálo za ním se otočit. Teda do té doby co jsem ho viděla zblízka. Že mu hnila jedna strana, nebudu komentovat. Zní to sice povrchně, jak o tom mluvím, ale do něho bych to fakt neřekla.


S tímto autem jezdil, jak se u nás říká ,,hore dole" s nosem nahoře. Chtěla jsem mu objet klíčkem, poškrábat lak, popsat čelní sklo lihovkou, pichnout kolo, navléknout mu na výfuk kondom (O:)), nalepit na kliku od dveří žvýkačku.. Cokoliv. Vymyšleno jsem toho měla dost. K ničemu jsem se teď už naštěstí nedostala. =) V pátek jsem se totiž dozvěděla, že náš pan dokonalý řidič, auto obrátil dvakrát přes střechu v poli. Nepřeju mu ten zážitek bouračky, ale svým způsobem jsem ráda, že na něj došlo a hlavně že sem s tím nemusela nic dělat. Ano, je to ode mně hnusné, ale nic s tím asi neudělám. Přeju mu to. ^^

,,Boží mlýny melou pomalu, ale jistě."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mám dobré články?

ano
jak které
ne

Komentáře

1 Puff Puff | Web | 1. června 2012 v 10:40 | Reagovat

Ty jedna škodolibko! :D :D (Né že já bych taková nebyla... O:) )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"