... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Téma týdne aneb Velikonoce

15. dubna 2012 v 12:00 | beTT^^ |  Téma týdne
Abych řekla pravdu, Velikonoce jako svátek upřímně nesnáším. Pokud to jde, snažím se mu 100% vyhýbat. Vypadnu z baráku, prospím ho.. jakkoliv. Vím, že pro věřící je to dosti důležitý svátek, kdy byl Ježíš ukřižován, ale zas takový nadšenec do křesťanství nejsem, takže mi to moc neříká. Snad jenom to, že máme pár dní volno ve škole. O:)
Letos jsem si udělala volno o den dříve, abych dala lehce do pucu dům a taky jsem chtěla jet za přítelem do Brna. Takže místo toho, abych ve svém ,,klouzavém volnu" ležela do aleluja a pak se flákala po baráku nebo po venku, jsem doma fungovala jako blázen. Ale spokojený pohled mojí mamky za to stál. =) Ve středu večer jsem tedy odjela do Brna. Na zelený čtvrek jsme zmysleli, že půjdeme na zelené pivo. 13°, ale bylo dobré. Ještěže jsme seděli venku a bylo chladněji, protože to lezo do hlavy neskutečnou rychlostí.


Jinak samotné Velikonoce bych zase podle svého ignorovala, ale letos to nešlo. Protože jsem ten slavný ročník, musela jsem očekávat krojované kluky z ročníku, kteří mně přišli vymrskat. Proces, na který jsme se doma chystali celý den, trval asi dvacet minut, kdy kluci poseděli, vypili pár štamprlí slivovice, asi dvě deci vína, nevzali si ani jeden z mých pracně udělaných chlebíčků, mamčiny jednohubky jedli jako by jim samy do pusy lezly, snědli pár vdolečků a zapívali asi dvě písničky. Mám je i natočené, ale sem moc líná vkládat to YouTube. Ale nebylo to zase tak uplně špatné. Jsou to rozhodně zážitky, které už se nikdy opakovat nebudou.
Tohle jsou kluci z ročníku. Musím uznat, že jim kroje sluší. =)

Tak tohle byli ve VELKÉ zkratce moje Velikonoce. =)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 fantasy-sky fantasy-sky | 15. dubna 2012 v 19:46 | Reagovat

Ahoj,
dáš mi prosím hlas:
http://songs-zpevacky.blog.cz/1204/1-kolo-sonfilm
Most do země Terabithia Sheila
Díky moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"