... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Příběh o oslavě.

23. dubna 2012 v 12:00 | beTT^^ |  Články.
Můj spolužák a kamarád v jednom, měl kdysi v lednu osmnácté narozeniny. No a moje ,,drahá" kamarádka vymyslela, že se mu nutně musí udělat oslava. Souhlasila jsem, ale nějakého žhavého plánování jsem se neúčastnila. Mluvilo se o tom snad každý den ve škole, po škole, venku.. Pořád. Tak moc, až jsem se na to přestala uplně těšit a snažila se z toho vyvléct. Skoro se mi to podařilo. Sice jsem pekla na tu oslavu dort s beruškama, který jsem tady už zveřejnila, ale prostě jsem tam nechtěla jít. Když jsem v pátek před oslavou řekla, že nikde nepůjdu, vypadalo to, že mne ukamenují. Nakonec jsem ale povolila nátlaku a jela.


Po škole mne spolužačka s přítelem vyzvedli autem a hodili domů, abych nemusela čekat přes hodinu na autobus. Doma jsem se nachystala, oznámila našim, že zase padám z baráku, opět se nechala vyzvdenout a už jsem ujížděli do města. Stavili jsme se do obchodu, kde jsme nakoupili pár dobrůtek a dokoupili nějaký alkohol a kuřivo(kecat Vám fakt nebudu). Ti dva, jsou pár, do kterého dobře vidím. Nebo jsem alespoň viděla. Hádali se často. Věděla jsem, že ten večer se něco posere. Jenom jsem ještě nevěděla co a jak moc. =)

Po nákupu jsme vyrazili směr chata. Byl tam zatím jenom kámoš, kterého ta chata byla. Dál se čekalo ještě na pana oslavence a jeho kamaráda a jednu spolužačku, co chodila s vlastníkem chaty. Takže nás tam bylo celkem 7. Večer se rozjížděl dobře, po přípitku a společné gratulaci sme předali dort, který se vzápětí nakrájel a chválil každý kdo neměl plnou pusu. *nos nahoru* Trošku se toho vypilo. Dobře, byla to chlastačka jako prase a pilo se do pěti do rána. No a někomu ten alkohol vlezl na mozek a byl to zrovna ten kamarád, jak jsem říkala, že se se spolužačkou hádají. Začalo to myslím že tím, že s ním nechtěla spát. Je opravdu obdivuhodné, co kluci kvůli sexu udělají. On začal vyšilovat, že se chce zabít, protože ta hádka mezitím přerostla v to, že ona už s ním nechce být. On nám začal utíkat, lézt na strom(beze srandy=D), tvrdil že uteče a už ho nikdy nenajdeme a neuvidíme... Tohle se táhlo s přestávkama opravdu do těch pěti ráno. Zůstala jsem nad věcí a snažila se i přes tohle všechno bavit. Já sem si to užila a klidně bych si to i těmato výstupama zopakovala. Jsem na takové psycho chvíle zvyklá.

A abyste tomu rozuměli, ten borec už byl i v Kroměříži v blázinci. Už nějakou dobu bere antidepresiva, ale bere si je jak se mu zrovna chce a ještě když na to pije, na což není zvyklý, protože většinou řídí, udělá to svoje.

Vzhledem k tomu, že nám k ránu došlo nealko a pila jsem energeťáky, tak jsem usnula asi v půl sedmé ráno. A pořád jsem toho chlapečka hlídala, aby třeba zase znovu neutekl. Ráno asi před desátou jsem byla už vyspaná a plný močový měchýř mne vyhnal z postele. Ten kluk se ráno choval jakože nic. Myslela jsem, že ho vyliskám. No coment jako. Ale akce to byla dobrá. ^^

*ve zkratce. Kdo tam nebyl tak mi to asi ani nebude věřit, ale věřte, že to byla fakt chvílemi síla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mám dobré články?

ano
jak které
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"