... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Na playliste v hlave ma maj...

22. dubna 2012 v 15:00 | beTT^^ |  Maybe about me.
Včera jsme vyrazili s kamarádkou po dlouhé době pařit. O:) Nelíbilo se to ani mojí ani její mamce, vsadím se že ani mému ani jejímu příteli. Jejich chyba. Mají chodit s náma. Přidala se k nám ještě jedna kamarádka a její bratr nás odvezl do vedlejšího města. Hodný chlapec. =D Zakotvily jsme to v jednom baru frajersky na pivku. Seděly tam jedny takové holky, které s náma měli očividně velký problém, protože nás neustále sondovaly pohledy. Po dvou pivech už jsem akutně potřebovala na záchod a ty děvčice tam zrovna byli. Odchytli jsme si a snažili se pořešit co mají za mindrák. Řekly nám, že je to v pohodě, akorát že tu třetí z nás znají ze školy. No prostě malé rozmazlené pipinky.


Pak jsme si to namířili na diskotéku. Moc lidí tam fakt nebylo. Zaujal nás jeden dospělý chlap, co sedeěl v boxu vede nás. Byl tam s takovou obtloustlejší paní, která jak jsme se potom dozvěděli byla jeho kamarádka. Ten týpek se tam na parketu, pod zřejmým obsahem alkoholu v krvi začal svlékat. Nebudu Vám nic nakecávat, bylo to vážně nechutné.

Asi kolem třetí ráno jsme usoudili, že by mohl být vhodný čas už jet domů. Potkali jsme tam kamaráda z naší dědiny, takže nás jelo domů víc. Když jsme vycházeli, haluzácky proti nám šli dva policisté. Náhoda jako prase. Kdyby jsme odešli byť jen o minutu později, už by nás se vsadím chytili. Jako ano, já jsem toho nevypila moc, ale moje nejlepší kamarádka byla trochu víc v náladě. ;) Sice nechápu co tam dělali ve čtvrt na čtyři ráno, ale dobře. Jenom by mně zajímalo, jak pořídili.

Včera tam byl nějaký nový DJ a nějak měl v oblibě tuto písničku. Od včerejška mi hraje v hlavě. =)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"