... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Březen 2012

Kamarádky.

29. března 2012 v 12:00 | beTT^^ |  Píšu.
Našlapuješ tak lehce
potichu a lehce
Tvoje kamarádka se ti v ruce třese
ona hřeje
zabíjí Tě
ale ty víš, že oni Ti ubližují více
V bílém šálku černý nápoj
kamarádka ve skleněné misce
zavíráš oči, neposloucháš
zavíráš oči, odmítáš!
Jedna kamarádka v ruce
druhá chutná tak horce
chutná tolik hořce...

*...pokračování je třeba dopsat.

Téma týdne aneb "Já"

28. března 2012 v 12:00 | beTT^^ |  Téma týdne
Já, já... Přemýšlela jsem, stejně jako Anna Hathaway ve filmu Deník princezny, kolikrát za den řeknu slovíčko já. Spočítat se to nedalo. To je asi jasné.

Já? Jaká jsem?
Jsem namyšlená? Ano, možná jsem. Ale možná mám k tomu taky důvod. Jsem sebestředná? Ano, to jsem. Jsem jedináček a jsem zvyklá, že jsem pro někoho být středem jeho zájmu. Jsem kurva? A spal si se mnou? Jsem mrcha? Mrcha jsem proto, že ji ze mně jeden chlap udělal. Jsem pohrdavá? To taky jsem. Protože je to prostě moje vlastnost. Jsem hysterická? Žárlivá? Výbušná? Ano, mám to prostě v genech. Jsem veselá? Umím lidi rozesmát? Ano, to umím. Občas prostě umím jen něco plácnout ve správnou chvíli. Líbí se mi, když si pomyslím, že příčinou něčího úsměvu je něco, za co můžu já. Jsem chápavá? Jsem. Ráda jsem pro lidi ta, za kterou můžou přijít s čímkoli. Jsem chytrá? Možná, spíše ráda čtu. Jsem v pohodě? Když mám správnou náladu, tak ano. Jsem optimistická? Jo, jsem. Protože optimista je jen ten, co přežil depresi. A já ji přežila. Jsem náladová? Ano, občas vlivem hormonů.

Dříve, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život, obuj si moje boty a projdi moji cestu, projdi moji minulost, pociť mé slzy, zažij mou bolest, projdi kroky, které jsem prošla já, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopla já! Za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až potom, můžeš soudit mé chování.


Only god can judge me.


I'm as free as my hair.

20. března 2012 v 15:00 | beTT^^ |  FOTOGALERIE

Je jaro..

19. března 2012 v 18:00 | beTT^^ |  Maybe about me.
Tak přesně tahle věta mně provází několik posledních dnů. O:) Začíná být teplo, odhodila jsem zimní bundu a rozloučila se, na jistý čas, s nátělníkem(takové to tílko pod tričko) a pančocháčama pod kalhotama. Přítel probudil motorku ze zimního spánku, už má první letošní kilometry a já s děckama konečně můžu prosedět celou obědovou přestávku venku před školou, i když je to zakázané =D a nastavovat svůj nos, aby mi zase vyskákaly ty žádoucí pihy.

Je jaro. ^^

Gastro Junior 2O12

2. března 2012 v 14:30 | beTT^^ |  Články.
V úterý 28.2 jsme se jeli se školou podívat do Brna na mezinárodní kolo soutěže mladých odborníků Gastro Junior.(Studuji gastronomickou školu.) Můj spolužák se už dřív zúčastnil předešlého kola soutěže a postoupil do ,,finále". Zúčastnilo se více lidí z naší školy. Soutěžili kuchaři, cukráři a v oblasti číšnictví. Vzhledem k tomu, že to bylo kolo mezinárodní, čekal je i rozhovor v cizím jazyce. Myslím, že to byla jedna věc, ze které měl spolužák největší strach. Angličtina totiž není jeho silná stránka. ;)
Přidávám několik fotek s výrobky. Myslím, že je se na co dívat. =)Lady in leather pants.

1. března 2012 v 15:00 | beTT^^ |  FOTOGALERIENevidím nic špatného na tom, že nosím kožené kalhoty. Chodím s motorkářem a na motorku jsou kožené věci potřeba. O:) Upřímně, jsem ráda, že mně dokopal, abych si je koupila.
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"