... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Špatné období.

2. února 2012 v 15:00 | beTT^^ |  Maybe about me.
Poslední dva měsíce, jsem se necítila dobře. Začalo to už někdy v prosinci, ale netuším proč. Byla jsem na všechny nepříjemná, nic mně pořádně nebavilo, Vánoce nestály za nic, příšerný tlak ve škole.. Chtěla jsem se jenom zachumlat pod peřinu a už nikdy nevylézt. Nic neřešit a nad ničím se nemuset vztekat a kvůli ničemu nebrečet. Nebavilo mně to. Lezla jsem z depky do depky. Každý den. Měla jsem toho dost.


,,Žiju si svůj vlastní imaginární svět, protože tahle Vaše magořina už mně nebaví."

Nejenže jsem ani nic nestíhala, podle čehož vypadají i moje známky na pololetí, ale zakašlala jsem si trochu na kamarádku i na přítele, se kterým se nevídám každý den. A já jsem byla ještě hádavá, arogantní a chovala se, jako by mi to bylo všechno jedno. Nejradši bych si i nafackovala. Měla jsem i pochybnosti o našem vztahu, za což bych si nejradši nafackovala třikrát více.

Ale vlastně když se zamyslím, vím čím to začalo a vím i čím to skončilo, Jsem moc ráda že to skončilo a už pár dní jsem v těžké pohodě, škola mně zase začala bavit a vrátilo se mi i moje optimistické myšlení, které kdysi dávno někomu zachránilo i život. =)

pozn. autorky.: Byla potřeba se trochu svěřit a trochu si postěžovat. Možná trochu veřejně, ale neznáte mně osobně. Takže si pískám. =)

P.S.: Poslední dobou mně provází tahle písnička. Pořád jsem v ní nemohla najít to kouzlo, díky které se mi tak líbí. Ale už mi to došlo a teď patří k tomu konečnému konci špatného období. =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"