... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

... o zoufalství.

9. února 2012 v 15:00 | beTT^^ |  Bavme se třeba o...
Myslím, že zoufalství je pocit. Je to silný pocit bezmoci, chvíle kdy nevíš co máš dělat, kdy musíš něco nutně udělat, ale prostě nemůžeš. Je rozdíl mezi zoufalou potřebou pomoci třeba kamarádce a mezu zoufalou snahou si na něco vzpomenout při písemce, když máš uplné okno.


Život je silnější než smrt, naděje je silnější, než zoufalství.

Dovolím si Vám opět říct svůj příběh...

Nedávno jsem tady mluvila o svém špatném období. To špatné období mně změnilo. Pochopila jsem, že co bylo kdysi teď už dávno, prostě není a není dobré v tom žít. Moje špatné období skončilo mým plesem(je jedno kterým,je jedno kdy). Já totiž když se napiju, padají ze mně zábrany a někdy říkám to, co bych nikdy normálně neřekla, protože bych si to nebyla schopná přiznat. Natožpak to potom říct nahlas. Ale napila jsem se s kamarády vína a už to jelo. Kdysi mi někdo moc pomohla a já jsem si pořád připadala, jako bych mu něco dlužila. Měla jsem pořád potřebu mu vrátit to, co pro mně kdysi udělal. Jen jsem nevěděla jak. Na tom svém plese, jsem se tedy dala do řeči s jeho bratrem a už to ze mně jelo. Brečela jsem, protože to bylo tolik silné. Brečela jsem opravdu dlouho, i potom doma. Máma mi řekla, že jsem potom doma prý jenom seděla, nic neříkala a tekly mi slzy. Řekla, že není nic horšího, než vidět svoje dítě na dně. A já jsem jenom bezmocně toužila něco udělat, ale nevěděla jsem co.
Tímto, že jsem se z toho někomu konečně vykecala a vybrečela, skončilo moje proklaté špatné období. Vlastně celé to moje špatné období, byl jeden zoufalý pocit.

Chtěla jsem tím říct, že zoufalství je natolik silné, že Vás dokáže srazit až ke dnu. Jenom se nesmíte nechat. Já zaplať pán Bůh opět svůj optimismus našla. =)

Optimista je ten, kdo přežil a přemohl zoufalství.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"