... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Téma týdne aneb Cesta za lepším životem

7. ledna 2012 v 8:30 | beTT^^ |  Téma týdne
Myslím, že každý touží po lepším životě. Ať už je to nemocné dítě v Africe, které ví, že se asi nikdy neuzdraví, anebo je to ,,hollywoodská" celebrita, která teď sedí sama ve svém velkém luxusním domě s bazénem a touží po tom, aby ji někdo objal, jenom tak.

V pátek ve škole jsem na tohle téma diskutovala s naší učitelkou němčiny. Mluvili jsem o tom, v Německu(ku příkladu), je mnohem lépe placená práce i obyčejného číšníka. Že tam má prostě asi třikrát více, než co tady. Pak jsem mluvili o práci na parnících a zámořských lodích, na které se jezdí pracovat a celkově tak o práci v zahraničí. Netvrdím, že se tam žije třeba lépe než tady, to ne. Ale moje cesta za lepším životem, bude v budoucnu směřovat právě tam.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 weasley-twins - Majka weasley-twins - Majka | Web | 7. ledna 2012 v 10:01 | Reagovat

Hej to je pravda o tom zahraničí ja taktiež túžim odísť a íst napríklad do británia alebo hocikde inde . :D pravdepodobne nás v zahraničí čaká lepší život.

Ahoj na našom blogu je SONB , prihlásiť sa môže každý a to ešte hráš o super cena tak neváhaj a poĎ http://weasley-twins.blog.cz/1201/sonb-prihlaska
prepáč za reklamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"