... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Téma týdne aneb "Co Vánoce, ale jmelí!"

29. prosince 2011 v 13:27 | beTT^^ |  Téma týdne

Když jsem byla s přítelem na PředVánočních trzích, prohlásil, že příští rok půjde ořezat toho parazita ze stromů, pak že si někde jenom tak postaví mini stáneček a bude obchodovat do aleluja. Ano, vážně jsem obrátila oči v sloup a s úsměvem jsem si pomyslela, že na to stejně do příštích Vánoc zapomene. Doufám. =)

Když jsem se vrátila domů, zjistila jsem, že moji rodiče jmelí taky koupili. Je dost komické, když vidíte svoji malinkou maminku(měří asi 155cm;)), jak se snaží vyskočit k bodovce, co máme na stropě, aby ho tam zavěsila a taťku, jak stojí kousek od ní a směje se jí. O=)
O pár dní později, když jsem bezmyšlenkovitě seděla v kuchyni, jsem zabrousila pohledem právě na ono světlo s jmelím. Snažila jsem se přemýšlet, proč ho mamka umístila právě tam. A až pak mi docvaklo, že je to vlastně tradice(nevím, jestli je to ten správný výraz). Že, když je v místnosti jmelí, tak si může muž od ženy žádat polibek a ona by zřejmě neměla odmítnout. Nemusí stát přímo pod ním. A pak mi naskočila ta scéna z Harryho Pottra dílu 6.(Princ dvojí krve), kdy se Hermiona schovávala na Vánočním večírku za závěsem, protože utekla Kormekovi(pardon, netuším jak se to píše) z pod jmelí.
Jo, už vím, proč to jmelí. =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"