... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

.. o násilí.

21. prosince 2011 v 17:30 | beTT^^ |  Bavme se třeba o...
Jo, vážně mně to už nebaví. Potkávat ženy a hlavně i kolikrát mladé holky s modřinama na rukách, na obličeji, které se bojí něco říct. Prostě mně to už nebaví.

,,Když dáš holce facku, tak to vlastně nic není. Je to společensky přijatelné."

Věřte nebo ne, ale i tohle mi jednou jeden kluk řekl. Nejvíc mně mrzí, že to byl můj kluk, v té době. Řekl mi, že sem ho psychicky ničila, tak mně prostě zmlátil. Ne, chudinku ze sebe dělat fakt nechci, jenom sem tím chtěla říct že když Tě kluk uhodí jednou, udělá to znova. Teda do té doby, pokud bude mít pocit že mu za to stojíš a že má cenu se pro tebe namáhat. Chtěla jsem tím říct, že ti klidně může i zlomit ruku, jenom kvůli hloupé chorobné žárlivosti a jeho rozmanité fantazii.


Vidím to i na vztahu mé známé a jejího přítele. Jsou spolu zhruba asi tři roky s tím, že se jim loni narodila malá holčička. Vím o tom, že předtím než otěhotněla, ji uhodil. Nevím kolikrát, nevím do jakého rozsahu, vyptávat sem se fakt nechtěla. Ale vím, jak jí všichni říkali, ať ho nechá, že kdo uhodí jednou, udělá to znova. Jasně, je její možná chyba, že nikoho neposlechla, ale zase já ji chápu, protože já sem to taky neudělala. Nevím jestli jsou spolu ještě dnes, ale včera jsem se dozvěděla, že ji včera přivezli z nemocnice, že ji ten dotyčný domlátil do bezvědomí.

Jestli někoho zajímá, jak to se mnou a tím klukem dopadlo, tak asi někomu možná došlo, že už spolu nejsme. Občas říkám: Díky Bohu. Rozešla jsem se s ním já, a byla sem na to hrdá. Po dvou letech jsem se konečně nadechla. Proč jsem to neudělala dřív? Nemyslím, každý kdo teď tvrdí, že by to dávno udělal, by tak skutečně činil. Naštěstí mně nic, co jsem takového prožila, nesrazilo na kolena. Naopak.
Po tom, co jsme se rozešli, jsem se dozvěděla, že jsem si prý zničila život tím, že jsem se s ním rozešla. Díky Bohu.


,,Když Tě kluk bije, opusť ho."
,,Když Tě holka bije, polib ji."

Co si tom myslíte? O tomhle všem...?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"