... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Prosinec 2011

Rok 2O11

31. prosince 2011 v 15:00 | beTT^^ |  Články.

Rok 2O11 mi dal neskutečně mnoho. =)
Naučila jsem se, že ne vždy je ten člověk takový, jak se tváří. Že existují i lidi, kteří mě mají rádi. Že zkoušet drogy je blbost a že chlast je skutečná metla lidstva. Už vím, jak moc bolí, když ztratíš někoho, koho miluješ(nejenom kluka;)). Vím, že někdy se vyplatí jenom držet hubu a krok. Zjistila jsem, že můj optimismus zachraňuje životy. Až tento rok jsem zjistila, co jsou někteří lidé, co je znám třeba i dlouho, zač. Sama jsem se hodně změnila a jsem za to ráda! Věřím, že na svini se vaří voda.

Tenhle rok byl náročný, plný pocitů zoufalství, vzteku a chuti se vším praštit a utéct daleko od všeho a od všech.
Byl taky plný smíchu, radosti a skvělých zážitků.

Všechno má svoje světlé a stinné stránky. =)Dnešní Silvestr strávím s přítelem. Měla jsem hodně možností, ale tahle nakonec vyhrála. =)
A teď mi promiňte ten výraz, ale opravdu se dneska ožeru jako šrůbek.
Chce to trochu pohonit pavůky v hlavě a na chvilku na všecko zapomenout.


Takže Vám všem přeji úspěšný vstup do roku 2O12 a ať je lepší, než ty všechny předešlé! =)

,,Dej každému dni šanci, aby byl ten nejlepší v Tvém životě!"

I'm sorry. It's just me.

29. prosince 2011 v 15:00 | beTT^^ |  FOTOGALERIE
Nic moc extra. Jsem to jenom já.
Kdysi jsem si koupila moc moc moc dobré žvýkačky, ze kterých se prostě dělaly dosti jednoduše docela velké bubliny. Musela jsem to zdokumentovat. ;)

Téma týdne aneb "Co Vánoce, ale jmelí!"

29. prosince 2011 v 13:27 | beTT^^ |  Téma týdne

Když jsem byla s přítelem na PředVánočních trzích, prohlásil, že příští rok půjde ořezat toho parazita ze stromů, pak že si někde jenom tak postaví mini stáneček a bude obchodovat do aleluja. Ano, vážně jsem obrátila oči v sloup a s úsměvem jsem si pomyslela, že na to stejně do příštích Vánoc zapomene. Doufám. =)

Ouuu..

28. prosince 2011 v 22:30 | beTT^^ |  Články.
Pár dní jsem tu nebyla, a nestíhám se divit, kolik lidí na můj blog chodí.. =) Díky moc! ^^ *hluboká poklona*
Měla jsem depku a neměla jsem náladu psát depkařské články a těžovat si, jaký bůhví nejsem chudáček. Ne díky. Pak jsem taky byla s přítelem, a pardon, to se mi u počítače taky sedět nechtělo. ;)
Slibuju, vynahradím. O=)

Veselé Vánoce!

24. prosince 2011 v 12:38 | beTT^^ |  Články.
Venku sice nesněží, ale u nás doma voní Vánoční punč, jehličí a právě jím veku s vlašským salátem. Ano, já jím.. =D Nepatřím mezi fanoušky toho celodenního hladovění.. ;) Dárky už mám nachystané, jenom je dát pod stromeček.. Doufám že aspoň dneska bude všecko v pohodě, jak by mělo být a jak bych chtěla. =)Kapr už je usmažený, ještě sebou mrská
prskavka vietnamská nějak divně prská
dívám se na stromeček, k zemi se klátí, na dveře hasiči zoufale mlátí
pěkné Vánoce a veselýho Ježíška!

Takže prostě šťastné a veselé všem! =)

Z tanečních =)

23. prosince 2011 v 12:00 | beTT^^ |  FOTOGALERIE
Jelikož jsem letos v druháku, chodím přirozeně do tanečních. Někdy mně to štve, že tam musím protože je to večer a ještě navíc mám druhý den na 7 školu a když se dostanu obvykle domů tak v půl 12 a musím pak vstávat v 5 ráno, není to moc příjemné. Na druhou stranu, nelituju toho, že tam chodím. Je tam sranda a taky sem se něco nového naučila. Házím sem pár fotek z našeho focení. =)


Sen o růžových králíčcích

22. prosince 2011 v 17:45 | beTT^^ |  Píšu.
Je tu nějaké teplo.. vloudí se mi myšlenka do snu o králíčcích. Rozespale otevřu oči a zjistím, že jsou to paprsky jarního sluníčka, které zvědavě nakukuje naším oknem do ložnice. Ještě na vteřinku se zachumlám, ale vzápětí radostně vyskočím z rozehřátého pelíšku, přičemž mi zacinkají známky jako ovečce zvoneček. Zaběhl jsem do naší vínové ložnice, kde si ještě můj páníček spokojeně pochrupoval. Rozhodl jsem se, že půjdu ven pozdravit sousedy a vzít ranní noviny. Vyskočil jsem ze dveří, kde bylo všechno takové jarní, barevné, voňavé, nové. Prostě bylo to blaho na duši. Zvědavě jsem nakoukl na souseda. Taky spal. Noviny, které líně ležely na chodníku, jsem vzal a pádil zpátky do domova, kde už můj páníček rozespale vařil ranní kávu. Káva voněla po celé kuchyni. Po chvilce trpělivého čekání, jsem se začal dožadovat obvyklé ranní procházky v zeleném parku. Park je to takzvaně sladký. Pán bez větších odmluv nalezl vodítko a šlo se. Dnes ráno, které tak dobře začalo, jsem se rozhodl ignorovat jinak tu milou kočku odnaproti. V parku mě pán pustil z vodítka a spokojeně se usadil na lavičku. Já jako obvykle běžel označkovat svoje oblíbené vysoké stromy. Když jsem dokonal potřebu, kapku jsem se proběhl po zelené voňavé trávě. Cestou jsem stihl ještě poškádlit jednu roztomilou fenku a zjisti novinky od kamaráda z vedlejší ulice. Asi po půl hodině jsem se vrátil k páníčkovi, který si samozřejmě povídal s nějakou ,,kočkou". Výskokem na jeho klínilo asi úplně jasné co chci jít teď dělat. Samozřejmě že jít domů, protože hlad je sviňa. Páníček ochotně vyskočil, připnul mi vodítko a s novým telením číslem v kapse a blaženým úsměvem na tváři jsme mohli odkráčet.

.. o násilí.

21. prosince 2011 v 17:30 | beTT^^ |  Bavme se třeba o...
Jo, vážně mně to už nebaví. Potkávat ženy a hlavně i kolikrát mladé holky s modřinama na rukách, na obličeji, které se bojí něco říct. Prostě mně to už nebaví.

,,Když dáš holce facku, tak to vlastně nic není. Je to společensky přijatelné."

Věřte nebo ne, ale i tohle mi jednou jeden kluk řekl. Nejvíc mně mrzí, že to byl můj kluk, v té době. Řekl mi, že sem ho psychicky ničila, tak mně prostě zmlátil. Ne, chudinku ze sebe dělat fakt nechci, jenom sem tím chtěla říct že když Tě kluk uhodí jednou, udělá to znova. Teda do té doby, pokud bude mít pocit že mu za to stojíš a že má cenu se pro tebe namáhat. Chtěla jsem tím říct, že ti klidně může i zlomit ruku, jenom kvůli hloupé chorobné žárlivosti a jeho rozmanité fantazii.


Vidím to i na vztahu mé známé a jejího přítele. Jsou spolu zhruba asi tři roky s tím, že se jim loni narodila malá holčička. Vím o tom, že předtím než otěhotněla, ji uhodil. Nevím kolikrát, nevím do jakého rozsahu, vyptávat sem se fakt nechtěla. Ale vím, jak jí všichni říkali, ať ho nechá, že kdo uhodí jednou, udělá to znova. Jasně, je její možná chyba, že nikoho neposlechla, ale zase já ji chápu, protože já sem to taky neudělala. Nevím jestli jsou spolu ještě dnes, ale včera jsem se dozvěděla, že ji včera přivezli z nemocnice, že ji ten dotyčný domlátil do bezvědomí.

Jestli někoho zajímá, jak to se mnou a tím klukem dopadlo, tak asi někomu možná došlo, že už spolu nejsme. Občas říkám: Díky Bohu. Rozešla jsem se s ním já, a byla sem na to hrdá. Po dvou letech jsem se konečně nadechla. Proč jsem to neudělala dřív? Nemyslím, každý kdo teď tvrdí, že by to dávno udělal, by tak skutečně činil. Naštěstí mně nic, co jsem takového prožila, nesrazilo na kolena. Naopak.
Po tom, co jsme se rozešli, jsem se dozvěděla, že jsem si prý zničila život tím, že jsem se s ním rozešla. Díky Bohu.


,,Když Tě kluk bije, opusť ho."
,,Když Tě holka bije, polib ji."

Co si tom myslíte? O tomhle všem...?

Téma týdne aneb pan Václav Havel

20. prosince 2011 v 9:00 | beTT^^ |  Téma týdne
Pan Václav Havel..
Pamatuju si, že když jsem byla malá, a koukala sem na telku, nevěřila jsem že tenhle pán je náš prezident. Přišel mi fyzicky ne moc výrazný a nevím, prostě mi to k němu nepasovalo. Ale teď už chápu, že to byl velký člověk. ;)
Ne jenom, že psal, že byl ve vězení, že vlastně pomohl českému národu, aby tam, kde je teď.
Naštěstí se řadím mezi takzv. "Havlovi děti", na což sem na tak trochu pyšná. :p (Je to od toho, za kterého prezidenta se narodíte;))
Prostě to byl dost fajn člověk. Zasloužil se o hodně. A Bůh ho za to odmění. =)

My animal <3

19. prosince 2011 v 9:00 | beTT^^ |  FOTOGALERIE
Už sem se tady kdysi dávno (ok, bylo to hodně dávno=D) zmiňovala, že mám malou morčicu. Teda teď už je spíš velká. =D Dostala jsem ji od bývalého přitele, ale to nic nemění na tom, že ji mám prostě ráda. Ona je super, protože je dokonale fotogenická. =) Jenom nemá ráda, když ji občas koupu. Ano, morčata se i koupu a fénují! 8)

Tato fotka mi střídavě zdobí tapetu na počítači. =)


A tato tapetu v mobilu.


Vyfotila jsem je speciálně speciálně pro to, abych si je mohla dát na pozadí počítače a mobilu.
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"