... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Červenec 2010

Moje fotky :)

24. července 2010 v 13:00 | beTTy_NNa |  Maybe about me.
No.. Vzhledem k tomu, že jsem za tu dobu, co mám blog nepřidala moc svých fotek ( krom těch co můžete vidět na dessu nebo co mám v článku o mně) tak sem dvě dávám. :) Přihlásila jsem se k jedné holce na blogu do soutěže Miss léta 2010 a takhle vznikly ty fotky. :) Jsou jenom ořezané a upravila jsem jenom trochu barvy. :)


Téma týdne aneb Prázdniny

23. července 2010 v 20:15 | beTTy_NNa |  Téma týdne
Prázdniny jsou pro hodně lidí nejlepší část roku. A není divu. :) Je teplo, svítí sluníčko, jede se na dovolenou nebo někam na prázdniny. My jako "teenageři" můžem být do noci venku, dlouho spát a odpoledne se třeba bezstarostně válet na koupáku. Nemusíme se učit do školy a strachovat se že nás třeba vytasí ta učitelka co nás má tak strašně "ráda" a že dostaneme pětku.

Většina lidí (mezi které my nepatříme) jezdí někam na dovolenou. A to ať už někam odpočívat a "válet si šunky" u moře nebo někam za např. památkama -> tomu říkám turistické dovolené. :D

Jak už jsem tady zmínila, tak sedím celé léto doma. A teď tuplem, protože jsem začala chodit na brigádu. Ne že by jsme na to neměli peníze, ale je to z jiného důvodu, který tady nechci moc rozebírat. Ale u tak to není špatné, i když bych se někdy někam chtěla podívat. No.. ale přece zítra neumírám. :D


barefna-karsonga.blog.cz

Obrázky :)

18. července 2010 v 8:00 | beTTy_NNa |  FOTOGALERIE
Poslední dobou mě chmalta grafika, ale nečejte zázraky. :D Do nedávna jsem neměla tušení, že něco takového, jako třeba colorizace, existuje. :D Takže tady jsem udělala pár "colorek". :)


Sorry ale tady jsem neměla nervy na ty paličky. :D

Tato se mi líbí asi nejvíc.. :)

Ano.. :D Opravdu jsem si poslední dobou oblíbila styl puzzle. :D 
 P.S.: Teprve se to učím! :D

Téma týdne aneb Facebook

15. července 2010 v 19:00 | beTTy_NNa |  Téma týdne
Mmmm... Facebook..

Facebook mi příjde jako stašná drbárna. A to na první pohled. Bydlím na vesnici a to je drbárna i bez něho. =D Je to staršný žrout času a to se nebavím o tom, jak je návykový. Mám kamarádky, co na něm sedí denně. Nonstop. To třeba nechápu. Život je venku za oknem. I když, má svoje i dobré stránky. :) Třeba.

Já jsem facebook měla asi dva týdny a za tu dobu jsem tam byla dvakrát. A to jenom ve škole, když jsem neměla už co na počítači dělat. Nějak extra mě to nelákalo a neláká do dnes.


Takže jak už jsem tady zmiňovala:
barefna-karsonga.blog.czP.S.: Tenhle obrázek jsem nedělala já, ale našla jsem ho kdesi na netu. Jenom už nevím kde. =D

Jsem zpátky :)

5. července 2010 v 16:44 | beTTy_NNa |  O blogu.
Ano jak vidíte, vrátila jsem se.. :) Asi po měsíční pauze ale přece.. :D Nedalo mi. Pořád mě to láká :D Takže se budu snažit něco přidávat--> co mě napadne :D
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"