... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Píšu o filmu :)

18. dubna 2010 v 18:42 | beTTy_NNa |  Zábava.
Ahoj! Včera večer jsem nemohla usnout, tak jsem přemýšlela o čem bych tak napsala článek. Nenapadlo mne nic jiného než napsat něco o filmu který jsem viděla celkem nedávno a který mě chytl. Ten film je Paranormal Activity ale hodně z Vás už ho asi vidělo nebo o něm aspoň slyšeli. ;)

paranormal_activity
Já jsem se na něj koukala s přítelem a musím se přiznat že jsme byli oba dost vyklepaní a některé scény jsme si museli pustit i několikrát, protože se něčemu špatně uveřilo, že se to fakt stalo bez nějakých filmařskýc triků nebo počítačových animací. No koukali jsme na to večer takže to mělo i svoje kouzlo jako bonus. ;)Tento "film" není vlastně nic jiného než události natočené v domě na amatérskou kameru a posléze sestříhané.

paranormal_activity_-_Katie_and_Micah


Začalo to tak že se mladý pár nastěhoval do nového domu a začali se dít podivné věci např. amovolné rožnuí světel nebo škrábání po zdi. Když si pozvali do domu doktora přes duchy, tak se Katie rozpovídala a přišli na to že po ní jde démon a i kdyby odešli zo toho domu tak by si ji našel kdekoliv. Tento doktor jim dal číslo na jistého démonloga, který by jim pomohl, ale to Micah nechtěl. Chtěl si vše vyřešit sám. Řešil to ale takový způsobem že všechno natáčel a vlastně toho démona i urážel. Nejzajímavější záběry jsou z nocí, protože to se jim tam hýbali dveře, objevoval se na býlích dvřích stín nebo jendou dokonce chytil Katie za nohy a táhl ji někam pryč. Hodně se mi líbilo jak posypali podlahy býlím asi pracím práškem nebo čím, a když se v noci probudili byly tam stopy k jejich posteli. Ale byli to stopy jenom tam a né zpět. Nebo bylo zajímavé jak se Katie uprostřed noci probudila a několik hodin stála bez pohnutí a koukala na Micaha a pak teprve odešla pryč. Tohle se stalo 2x....

Dále už pokračovat nebudu.. :P Koukněte se na něj, stojí to fakt za to. :) --> Ale radím Vám! Já bych se na to koukala odpoledne. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"