... Made in my head.. Everything!!
Můj blog si pamatuj..--> Ať ho potom nehledáš!! :D
Každý komentář oplácím!

Leden 2010

Ftííípek.. :))

10. ledna 2010 v 17:20 | beTTy_NNa |  Zábava.
,, Vy si připalujete jednu cigaretu od druhé, to musíte utratit peněz!" ,, Ale kdepak! Víte Vy, kolik ušetřím za sirky?"

U pána zastaví novinář: ,, Pane, mohu se Vás na něco zeptat?" ,, Ano, proč ne." ,, Kouříte?" ,, Ano, kouřím dvě krabičky denně." ,, A jakou značku kouříte?" ,, Marlboro." ,, A jak dlouho už kouříte?" ,, Už čtyřicet let." Novinář vytáhne kalkulačku a povídá. ,, Za těch čtyřicet let jste mohl uštrřit tolik pněz, že byste si mohl koupit takovouhle vilu, jako je tato!" ,, Pane novináři, a vy kouříte?" ,, Ne, nekouřím." A vilu máte?" ,, Ne, nemám." ,, No vidíte, nekouříte a vilu nemáte, Já kouřím a představte si, že tahle vila je moje."

,, Jak to, že utrácíš tolik peněz za cigarety?" ,, No, protože kupuji jen ty kvalitní. Na zdraví by se šetřit nemělo!"

Ptám se já Vás.. :))

10. ledna 2010 v 17:05 | betty_NNa
Nevím sice proč se anketa nezveřejní sama, ale tak když to tak má být..

První článek

10. ledna 2010 v 16:43 | beTTy_NNa |  Články.
Fakt nevím o čem bych měla psát. Tyhle stránky jsem si založila proto, že jsem chtěla mít třeba svůj blog, na kterém bych mohla uveřejňovat své názory a články. Vzhledem k tomu, že po nás chtěl ve škola náš třídní, abysme si v rámci informatiky založili své webovky, rozhodla jsem se že tyhle k tomu použiji. A to se dostávám k problému, který jsem řešila na začátku. Kopírovat něčí nápady nebo dokonce celé články mi přijde stupidní a taky docela podlé. Asi mi nezbývá nic jiného, než se zamyslet, a co mě napadne vyťukat do klávesnice:)
,, Přišel jsem, viděl jsem, stačilo mi, odcházím!"